Útulek Kociánka

26. ledna 2011 v 17:40 | Dee-Dee |  útulky a zvířátka v nich


Vybrala jsem si útulek Kociánka:


Kontakt
Kociánka 23, 612 00 Brno

autem: směr Soběšice (cesta kolem ústavu Kociánka), od cedule konec Brna cca 500m a potom do leva.

autobusem: autobus č.43 z Královolo Pole nádraží, vystoupit na páté zastávce Myslivecký stadion (na znamení) a vrátit se cca 350m zpět a po té zahnout do prava.

Pro získání více informací, či případné telefonické domluvě volejte denně od 8:30 do 18:00 na telefonní číslo 511 130 520

Toto jsem opsala z jejich webu,aby jste to nemuseli zbytečně hledat

Ptáš se co v tomto útulku je? Jak jsem se tak dozvěděla : koně,psy,kočky,králík,kravička a prasátkoTady dávám pár pejsků(samozřejmě že na webu jich je víc)

Robi

Robi
cca 5let
Boxer, kterého přivedli lidé s tím, že ho našli, podle chování pejska to spíše ale  vypadalo, že je jejich. Pejsek je hodně vyhublý, má starou (zhojenou) zlomeninu nohy, pod kůží má několik tukových bouliček.  K lidem velmi hodný, opatrně si bere piškoty z ruky. Potřeboval by najít hodné pánečky a teplý pelíšek, bude z něho vděčný kamarád.
robi 2
robi


Kryštůfek

Kryštůfek
cca 4 měsíce
Kříženec jezevčíka (pejsek), bude trochu větší než jezevčík, má useklý kousek ocásku. Vyhozené štěňátko, které se zatím trochu bojí, hledá milující pánečky, kteří ho již neopustí a také teplý pelíšek v bytě nebo domku se zahrádkou.
kryštůfekMatýsek

Matýsek
cca 4 měsíce
Kříženec jezevčíka (pejsek). Vyhozený spolu s bráškou, hledá také hodné a milující pánečky a samozřejmě i teplý pelíšek v bytě nebo domku se zahrádkou
matýsek


Bugatka

Bugatka
cca 5let
Fenka argentinské dogy, hodná, aktivní psí holka, má ráda lidi, své si ale určitě ohlídá.
bugatka


Byvoj

Byvoj
cca 5let
Stafordshire bullterier,temperamentní pejsek, ale hluchý, hledá domov u lidí, kteří zvládnou výchovu hendikepovaného pejska.Nevhodný k dětem, potřebuje citlivé, ale pevné vedení a zkušeného pánečka. Vzhledem k hluchotě hledá klidný domov, ve stresových situacích nebo ze strachu může zareagovat nepřiměřeně.
byvoj

Arinka

Arinka

cca 8let

Fenka černého ruského teriéra,nalezena přivázaná před útulkem.Hodná, přišla se zplstnatělou srstí, plnou bodláků. je to takový velký černý medvídek.  Hledá hodnáho pána, který ji bude mít rád  a nezbaví se jí, jako ten předešlý
arinka

Barnabáš

Barnabáš,
cca 6let,
pes, kříženec špice, přáli bychom mu hodného pánečka, domeček a zahrádku, je moc hodný, milý, ale vodítko a obojek nemá rád /asi špatná zkušenost/
barnabáš

Pol

Pol,
cca 8-9 let
Hladkosrstý kříženec patřící do skupiny čtyř sourozenců, kteří nemají rádi vodítko, k cizím nedůvěřiví, ze strachu se mohou ohnat. Vhodní k domku se zahrádkou, kde by se mohli vyběhat a postupně si na pánečka zvyknout.


pol


Ram

Ram
cca 17 let
Nejstarší pejsek v útulku, milý, klidný. I přes svůj pokročilý věk nemá vážnější zdravotní problémy. Jeho šance najít domov však nejsou moc velké, proto je vhodný hlavně k virtuální adopci.
V současné době umístěn v domácím depozitu.
ram

Péťa

Péťa
stáří cca 3 roky,
mladý, temperamentní pejsek, avšak nedůvěřivý. Miluje hračky, nechá se pohladit, ale nemá rád vodítko ani manipulaci a je schopen kousnout. Je to však mladý pejsek, a tak by bylo škoda, kdyby musel celý život strávit v útulku.  Hledá proto trpělivého a zkušeného majitele, který zvládne jeho osobitou povahu
peta

Vořech

Vořech,

cca 7let

přátelský, ale nedůvěřivý, výborný skokan. Klidné a vyrovnané povahy, krok neudělá zbytečně. Velice přemýšlívý pejsek. Pánská společnost pro něj však není, paničku by uvítal raději.
vořech

Pepa

Pepa(původním jménem Appolo)
cca 5let
Americký staffordshire terier, nemá rád muže, zaútočí na ně,špatná zkušenost. Vhodný k paničce, která má již zkušenost se psy. jinak poslušný, umí chodit na vodítku, hledá člověka, který se mu bude věnovat a bude ho mít rád. Není vhodný do bytu, upravuje si pelíšek podle svého a nejraději ho má nakouskovaný na co nejmenší částečky.
pepa

Ergo

Ergo,
cca 12 let.
NO - 
slepý. Vzhledem ke svému postižení nemá rád ostatní pejsky. Jinak je hodný, miluje piškoty, drbání, je čistotný. Svůj handicap zvládá bez problémů, uvítal by spaní v teple a zahrádku, kde by si zvykl na svůj prostor a mohl dožít u milujících pánečků.
ergo


Teď koně:


Brita

(nic není napsáno)
britaBony

bony


Cash

CASH

Cash je strakatý shetlandský poník. Narodil se v roce 1987.
Do útulku se dostal v roce 2002 na dožití. Dlouhá léta sloužil jako provozní poník a jezdilo na něm mnoho dětí, až přišly na řadu zdravotní problémy (rozedma plic, následně 3 infarkty) a nemohl dál sloužit a tak, aby nemusel skončit na jatkách, skončil v útulk
cashBoban

BOBAN

Krásný plavý huculoarab, narozen roku 1995.
Do útulku se dostal roku 2003, byl zakoupen od jednoho pána, aby nemusel skončit na jatkách. Svůj život od půl roku do svých skoro osmi let, prožil uvázaný na řetězu se zanedbanou péčí. Neuměl chodit, řetěz se mu zařezal do krku, více jak 100kg nadváha, zánět kopyt a nahoru šlachy, přerostlá kopyta, vrostlé hniloby.
boban
Helios

HELIOS

Nádherný černý hnědák holštýnsko anglického polokrevníka (holštýn x A1/1), narozen roku 1993
helios

Teď kočky:


Kočička

Kočička
cca 2roky
Kočička byla zabavena pro týrání z velmi špatných podmínek, proto by si zasloužila pěkný domov, teplý peléšek a hodné pánečky

kočička


Kocourek

Kocourek
cca 2roky
Kocourek byl také zabaven z velmi špatných podmínek a i on by si zasloužil hodné pánečky a teplý
kocourek

Kočičky

Kočičky


Dvě černé, drobnější roční kočičky, kastrované. Zvyklé na venkovní pobyt.
Vrátily se z adopce, prý se málo "kamarádily".Jsou to plašší kočičky, potřebují více času na seznámení. Podobné povahy jako Korálka(dopisy od majitelů),která se ze začátku také bála, ale teď se již nechá chovat. Jinak i do bytu, jsou čistotné.

kočičky

Siva

Siva
cca 4 roky

Exotická perská krátkosrstá kočička, kastrovaná. Milá, čistotná, vhodná pouze do bytu.
Vrátila se z adopce, druhá kočička ji nepřijala, proto je nabízena znovu k adopci.

foto není kdispozici Kravička Bujda

foto není k dispoziciKrálík charlee

foto není k dispozici

Prasátko Jerry

foto není k dispoziciToto mají napsáno na webovkáchv rubrice "prosím pomozte"

Útulek Interpespenzion žije pouze ze sponzorských darů a darů od drobných dárců. Díky těmto hodným lidem může útulek přežít. Děkujeme Vám.
Za peníze, které dostáváme, můžeme nakoupit granule u výrobců za výrobní ceny, které jsou podstatně nižší.
Přesto ale finační darů se nám nedostává. Staráme se totiž o staré a postižené pejsky, které necháváne v útulku v klidu dožívat, v tzv. "Domově důchodců". Se stářím přicházejí zdravotní problémy, potřebují léky na povzbuzení činnosti srdce, na klouby, různé diety. Se zdražením léků (např.FORTEKOR lék na povzbuzení činnosti na měsíc promalého pejska stojí 350,-Kč).
Tento problém se vztahuje taky na koníky. Jsou to už kluci v letech, které už jejich bývalí majitelé nechtějí, nebo nemohou z různých důvodů mít. Jenom okovat tyto důchodce min.4x do roka za sponzorskou cenu stojí 2 500,- Kč x 4. Ale jsou hodní, vděční a milý, přijděte se na ně podívat.   
Stále pro ně ale potřebujeme:

- krmivo /granule, konzervy, tvrdé pečivo pro koně, pamlsky..../

- deky, které dáváme pejskům do bud

Pro útulek koní týraných koní - stáj Dromy
potřebujeme:

- seno, slámu, oves, ječmen, ovesný šrot, kukuřici nebo kukuřičný šrot, krmnou řepu, zelené krmení, piliny na podestýlku...

Dary můžete přivést každý den, týraná a opuštěná zvířátka vám budou vděčna ....
... mockrát děkujeme.
Finanční dary prosíme posílejte na č.ú.: 203144995/0300Zaujalo tě nějaké zvíře? super... koukni se na jejich webovky(nekontaktuj prosím mne) a klidně útulek navštiv,vem si zvíře nebo pomoz... zvířátka ti budou určitě i za malý příspěvek vděčná♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Soifong Soifong | Web | 26. ledna 2011 v 19:55 | Reagovat

Člének dlouhý jak čtrnáct dní, ale nevadí... :D...

Jen lituji ta zvířátka nebohá :-(

2 Dee-Dee Dee-Dee | Web | 26. ledna 2011 v 19:57 | Reagovat

[1]: musí být ne... :D... já se snažím jenom kvůli těm zvířatum♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama